PNY Karta graficzna GeForce RTX 4070 SUPER 12GB XLR8 GAMING VERTO
Symbol: VCG4070S12TFXXPB1-O
Dostępność: 0 szt.
Cena: 2937.21
Cena: 2937.21
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: VCG4070S12TFXXPB1-O
Dostępność: 0 szt.
Cena: 2937.21
Cena: 2937.21
| Informacje o produkcie | |
| Model |
GeForce RTX 4070 SUPER |
| Złącze karty graf. | PCI-E 16x ver. 4.0 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Chipset | GeForce RTX 4070 SUPER |
| Rodzaj pamięci | DDR6X |
| Szyna pamięci | 192-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 12 GB |
| Taktowanie rdzenia | 1980 MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 2505 MHz |
| Taktowanie pamięci | 21 Gbps |
| Rdzenie CUDA | 7168 |
| Porty wideo | 3 x DisplayPort 1 x HDMI |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Obsługiwane standardy | Vulkan 1.3 Vulkan RT APIs OpenGL 4.6 DirectX 12 Ultimate |
| Wersja | Box |
| Oznaczenia | |