PNY Dysk SSD 512GB M.2 2280 PCIe M280CS1030-512-BLK BULK
Symbol: M280CS1030-512-BLK
Dostępność: 0 szt.
Cena: 481.07
Cena: 481.07
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: M280CS1030-512-BLK
Dostępność: 0 szt.
Cena: 481.07
Cena: 481.07
TOWAR W OPAKOWANIU ZASTĘPCZYM LUB BEZ OPAKOWANIA!
| Informacje o produkcie | |
| Model |
CS1030 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 2280 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Interfejs dysku | PCIe 3.0 |
| Prędkość odczytu | 2000 MB/s |
| Prędkość zapisu | 1100 MB/s |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 4 mm |
| Szerokość | 22 mm |
| Głębokość | 80 mm |
| Waga | 6.6 g |
| Wersja | Bulk |
| Oznaczenia | |