PNY Dysk SSD 512GB CS2140 M.2 2280 PCIe BULK
Symbol: M280CS2140-512-BLK
Dostępność: 0 szt.
Cena: 307.84
Cena: 307.84
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: M280CS2140-512-BLK
Dostępność: 0 szt.
Cena: 307.84
Cena: 307.84
CS2140
Zrób więcej w krótszym czasie dzięki NVMe Gen4 x4; uruchamianie, wyłączanie i ładowanie aplikacji do 6 razy szybciej w porównaniu z dyskami SSD opartymi na SATA.
TOWAR W OPAKOWANIU ZASTĘPCZYM LUB BEZ OPAKOWANIA!
| Informacje o produkcie | |
| Model |
CS2140 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 2280 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Interfejs dysku | PCIe 4.0 |
| Prędkość odczytu | 3600 MB/s |
| Prędkość zapisu | 2300 MB/s |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 4 mm |
| Szerokość | 22 mm |
| Głębokość | 80 mm |
| Waga | 6.6 g |
| Wersja | Box |
| Oznaczenia | |