PNY Dysk SSD 512 GB 2,5 S3 SSD7CS900-512-SI BULK
Symbol: SSD7CS900-512-SI
Dostępność: 0 szt.
Cena: 281.19
Cena: 281.19
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SSD7CS900-512-SI
Dostępność: 0 szt.
Cena: 281.19
Cena: 281.19
TOWAR W OPAKOWANIU ZASTĘPCZYM LUB BEZ OPAKOWANIA!
| Informacje o produkcie | |
| Model |
CS900 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| Prędkość odczytu | 550 MB/s |
| Prędkość zapisu | 500 MB/s |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 7 mm |
| Waga | 45 g |
| Wersja | Bulk |
| Oznaczenia | |