PNY Dysk SSD 500GB 2,5 S3 BULK SSD7CS900-500-SI
Symbol: SSD7CS900-500-SI
Dostępność: 0 szt.
Cena: 132.27
Cena: 132.27
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SSD7CS900-500-SI
Dostępność: 0 szt.
Cena: 132.27
Cena: 132.27
PNY CS900
PNY CS900 to idealne rozwiązanie do modernizacji standardowego dysku półprzewodnikowego (SSD) z dysku twardego (HDD). CS900 zapewnia wszystkie najbardziej poszukiwane funkcje w doskonałej cenie i jest przeznaczony do łatwej i niedrogiej wymiany dysku twardego w systemie PC, aby pomóc skrócić czas rozruchu, szybsze uruchamianie aplikacji i lepszą ogólną wydajność systemu. Brak ruchomych części sprawia, że PNY CS900 jest bardzo wytrzymały, mniej podatny na awarie i objęty 3-letnią gwarancją.
Cechy i zalety
Wydajność
Szybkość transferu większa niż w przypadku tradycyjnego dysku twardego.
Zwiększona niezawodność
Nieulotna pamięć NAND do 30 razy bardziej wytrzymała niż dyski twarde.
Kompatybilność i łatwość obsługi
CS900 to idealne rozwiązanie do wymiany dysku twardego w systemach MAC i PC.
TOWAR W OPAKOWANIU ZASTĘPCZYM LUB BEZ OPAKOWANIA!
| Informacje o produkcie | |
| Model |
CS900 |
| Typ dysku | SSD |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 500 GB |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| Prędkość odczytu | 550 MB/s |
| Prędkość zapisu | 500 MB/s |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 100 mm |
| Szerokość | 69.8 mm |
| Głębokość | 7 mm |
| Wersja | Bulk |
| Oznaczenia | |