PNY Dysk SSD 2TB M.2 2280 CS2150 M280CS2150-2TB-TB
Symbol: M280CS2150-2TB-TB
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1145.87
Cena: 1145.87
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: M280CS2150-2TB-TB
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1145.87
Cena: 1145.87
| Informacje o produkcie | |
| Model |
CS2150 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 2280 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 2 TB |
| Interfejs dysku | PCIe 3.0 |
| Prędkość odczytu | 10300 MB/s |
| Prędkość zapisu | 8600 MB/s |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 4 mm |
| Szerokość | 22 mm |
| Głębokość | 80 mm |
| Waga | 6.6 g |
| Oznaczenia | |