PNY Dysk SSD 1TB M.2 2230 CS2342
Symbol: M230CS2342-1TB-TB
Dostępność: 0 szt.
Cena: 309.21
Cena: 309.21
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: M230CS2342-1TB-TB
Dostępność: 0 szt.
Cena: 309.21
Cena: 309.21
CS2342 M.2 2230
Dysk SSD CS2342 M.2 2230 NVMe Gen4 x4 to idealne rozwiązanie dla entuzjastów komputerów, graczy oraz twórców treści, którzy potrzebują dysku do urządzeń kompatybilnych z formatem 2230. Interfejs NVMe Gen4 x4 zapewnia wyjątkowe prędkości - do 7300 MB/s przy odczycie sekwencyjnym i 6000 MB/s przy zapisie sekwencyjnym. Dysk został specjalnie zaprojektowany, aby bez problemu pasował do przenośnych konsol do gier, ultracienkich laptopów i innych kompaktowych urządzeń, nie rezygnując przy tym z wydajności ani pojemności.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
CS2342 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 2230 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Interfejs dysku | PCIe 4.0 |
| Prędkość odczytu | 7300 MB/s |
| Prędkość zapisu | 6000 MB/s |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 1500000 h |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 4 mm |
| Szerokość | 22 mm |
| Głębokość | 30 mm |
| Oznaczenia | |