Optoma Monitor interaktywny 86 cali IFPD 3863RK H1F0H08BW101
Symbol: H1F0H08BW101
Dostępność: 17 szt.
Cena: 10246.18
Cena: 10246.18
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: H1F0H08BW101
Dostępność: 17 szt.
Cena: 10246.18
Cena: 10246.18
Interaktywny płaski monitor Creative Touch 3 Series 86
Nowa seria Creative Touch 3 od Optoma
Klasa edukacyjna przyszłości potrzebuje mocnych, elastycznych i przyjaznych dla użytkownika narzędzi. Właśnie tam pojawia się Nowa Seria Creative Touch 3 - następna generacja interaktywnych płaskich wyświetlaczy (IFPD) Optoma z certyfikatem Google EDLA, zaprojektowanych w celu przekształcenia środowisk edukacyjnych w łatwe w obsłudzie i bardziej nowoczesne, spełniając jednocześnie potrzeby nauczycieli młodych, jak i tych bardziej doświadczonych.
Seria Creative Touch 3 firmy Optoma to kolejny krok w kierunku zmiany sposobu dostarczania edukacji. Uprość nauczanie, usprawnij naukę i stwórz środowisko gotowe na przyszłość już dziś.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
3863RK |
| Przekątna ekranu | 86'' |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Czas reakcji | 6 ms |
| Jasność | 450 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 5 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x SPDIF out 1 x USB 2.0 2 x USB (Type C) 4 x USB 3.0 2 x RJ-45 LAN 1 x RS-232 (COM) 2 x 3,5 mm minijack 1 x 15-pin D-Sub 2 x USB (Type B) 1 x DisplayPort 4 x HDMI |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Opcja |
| WiFi | Opcja |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Standard VESA | 800 x 400 |
| Pobór mocy | 193 W |
| Klasa energetyczna | nie dotyczy |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 1187 mm |
| Szerokość | 1981 mm |
| Głębokość | 112 mm |
| Waga | 59.5 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |