Optoma Monitor IFPD 1861RK W3FC0U1W111
Symbol: W3FC0U1W111
Dostępność: 7 szt.
Cena: 11108.94
Cena: 11108.94
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: W3FC0U1W111
Dostępność: 7 szt.
Cena: 11108.94
Cena: 11108.94
Optoma Creative Touch seria 1: interaktywne nauczanie dla każdej klasy
Seria Optoma 1 została zaprojektowana z myślą o szkołach, które potrzebują sprawdzonych, interaktywnych rozwiązań edukacyjnych w rozsądnej cenie. To idealne połączenie nowoczesnych funkcji i prostoty obsługi bez zbędnych dodatków podnoszących koszty.
Dlaczego nauczyciele ją uwielbiają:
Najważniejsze dane techniczne w skrócie:
Hybrid Learning - Ucz poza klasą.
Nauczaj w czasie rzeczywistym, bez względu na lokalizację ucznia. Wyświetlacze Optoma Creative Touch serii 5 doskonale wpisują się w ciągle zmieniające się potrzeby środowisk edukacyjnych. Zaprojektowana z myślą o wspieraniu kształcenia na odległość, seria Creative Touch 5 firmy Optoma pozwala uczniom pracować razem w czasie rzeczywistym z domu, w klasie lub w dowolnym miejscu, maksymalizując zaangażowanie w zdalne i hybrydowe środowiska edukacyjne.
Dzięki możliwości łączenia się z kamerami internetowymi i innymi wizualizatorami wraz z unikalnym oprogramowaniem Optoma, seria Creative Touch 5 stanowi najlepsze rozwiązanie do współpracy w edukacji.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
1861RK |
| Przekątna ekranu | 86'' |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort 1 x USB (Type C) 1 x RS-232 (COM) 2 x RJ-45 LAN 4 x USB 3.0 4 x HDMI 1 x USB 2.0 1 x 15-pin D-Sub 1 x SPDIF out 2 x 3,5 mm minijack |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Opcja |
| WiFi | Opcja |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pobór mocy | 180.53 W |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Nie |
| Swivel | Nie |
| Tilt | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 1159 mm |
| Szerokość | 1957 mm |
| Głębokość | 97 mm |
| Waga | 51.5 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |