Netgear Przełącznik zarządzalny XS724TM-100EUS 24P 10G/MG SMART SWITCH
Symbol: XS724TM-100EUS
Dostępność: 0 szt.
Cena: 11868.35
Cena: 11868.35
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: XS724TM-100EUS
Dostępność: 0 szt.
Cena: 11868.35
Cena: 11868.35
24-portowy przełącznik Smart 10G/Multi-Gigabit Ethernet z 4 portami 10G SFP+
| Informacje o produkcie | |
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy (powyżej 16 portów) |
| Warstwa przełączania | L2+ L3 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | 24 |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Liczba portów 25Gb | Brak |
| Liczba portów 100Gb | 4 |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów SFP+ | 4 |
| Liczba portów SFP56 | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Przepustowość | 560 GB/s |
| Prędkość przekazywania | 416.6 Mpps |
| Bufor pamięci | 4 MB |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 16000 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 9 KB |
| Liczba grup VLAN | 512 |
| Typ obudowy | Rack (Switche/UPS) |
| Wentylator | Tak |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Pobór mocy | 92.5 W |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 4083547 h |
| Wymagania środowiskowe |
Praca
Przechowywanie
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymiary |
440 x 204 x 43,2 mm |
| Waga | 3.38 kg |
| Oznaczenia | |