Netgear Przełącznik niezarządzalny GS516-300EUS unmanaged Switch
Symbol: GS516-300EUS
Dostępność: 0 szt.
Cena: 443.38
Cena: 443.38
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GS516-300EUS
Dostępność: 0 szt.
Cena: 443.38
Cena: 443.38
16-portowy przełącznik Gigabit Ethernet niezarządzany
| Informacje o produkcie | |
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro (do 16 portów) |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 16 |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Liczba portów 25Gb | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów SFP56 | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Liczba portów QSFP28 | 1 |
| Port konsoli | Nie |
| Przepustowość | 32 GB/s |
| Bufor pamięci | 512.5 KB |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 8000 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 9 KB |
| Typ obudowy | Rack (Switche/UPS) |
| Pobór mocy | 10 W |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 1397962 h |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Certyfikaty |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymiary |
328 x 169 x 43 mm |
| Waga | 1.49 kg |
| Oznaczenia | |