Maclean Uchwyt sufitowy do telewizora lub monitora MC-580B 17-37 vesa 200x200 do 50 kg
Symbol: MC-580B
Dostępność: 0 szt.
Cena: 154.18
Cena: 154.18
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MC-580B
Dostępność: 0 szt.
Cena: 154.18
Cena: 154.18
Maclean MC-580
| Informacje o produkcie | |
| Oznaczenia | |
| Przeznaczenie | Telewizory Monitory |
| Rodzaj | Sufitowy |
| Liczba obsługiwanych monitorów | 1 |
| Przekątna ekranu (min.) | 17 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 37 '' |
| Standard VESA | 100 x 100 200 x 200 200 x 100 |
| Obciążenie (maks.) | 50 kg |
| Regulacja w pionie | 30 ° |
| Kolor | Czarny |
| Regulacja w poziomie | 360 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 1050 mm |
| Wysięg (maks.) | 1560 mm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Akcesoria w zestawie |
Śruby i kołki rozporowe do montażu uchwytu |