Maclean Uchwyt do Telewizora lub monitora 23-42" 30kg uniwersalny MC-501A B max vesa 200 czarny
Symbol: mc-501b
Dostępność: 24 szt.
Cena: 33.92
Cena: 33.92
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: mc-501b
Dostępność: 24 szt.
Cena: 33.92
Cena: 33.92
Uniwersalny uchwyt ścienny służy do montażu telewizorów LCD, LED i plazmowych oraz monitorów różnych marek o wadze do 30 kg i przekątnej ekranu od 23 do 50 (lub większych, jeśli ich waga nie przekracza 30 kg, a standard VESA jest zgodny z uchwytem). Kompatybilny z telewizorami LED, LCD, plazma: Sony, LG, Samsung, Philips, Sharp, Panasonic, Toshiba, Grundig, Pioneer, JVC, Benq, Sanyo, NEC, Hyundai, Hitachi, TCL, Xiaomi. Zgodność VESA Podany rozmiar ekranu jest tylko propozycją. Na uchwyt można zamontować większy telewizor, gdy nie przekracza on maksymalnej wagi oraz mieści się w podanym standardzie VESA. Do uchwytu bez problemu przymocujemy ekran w standardzie VESA: 75x75, 100x100, 200x100, 200x200 mm W zestawie komplet śrub do montażu uchwytu do ściany oraz telewizora do uchwytu. Polska instrukcja montażu!
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Telewizory Monitory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Liczba obsługiwanych monitorów | 1 |
| Przekątna ekranu (min.) | 23 mm |
| Przekątna ekranu (maks.) | 50 mm |
| Standard VESA | 200 x 100 100 x 100 200 x 200 75 x 75 |
| Obciążenie (maks.) | 30 kg |
| Regulacja w pionie | 20 ° |
| Regulacja w poziomie | 60 ° |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Oznaczenia | |