Maclean Uchwyt do TV MC-759 13-60 cali 30 kg Czarny
Symbol: MC-759
Dostępność: 20 szt.
Cena: 57.47
Cena: 57.47
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MC-759
Dostępność: 20 szt.
Cena: 57.47
Cena: 57.47
Uchwyt do telewizora lub monitora 13-60" 30kg uniwersalny Maclean MC-759 czarny max vesa 400x400
O jakości tego uchwytu świadczy jego waga - 3,4 kg. W tym modelu nie ma miejsca na kompromis i oszczędności na użytych materiałach.
Uniwersalny uchwyt ścienny służy do montażu telewizorów LCD, LED i plazmowych oraz monitorów różnych marek o wadze do 30kg i o wymiarach przekątnej ekranu od 13 do 60.
Kompatybilny z telewizorami LED, LCD, PLAZMA: Sony, LG, Samsung, Philips, Sharp, Panasonic, Toshiba, Grundig, Pioneer, JVC, Benq, Sanyo, NEC, Hyundai, Hitachi.
Podany rozmiar ekranu jest tylko propozycją. Na uchwyt można zamontować większy telewizor, gdy nie przekracza on maksymalnej wagi oraz mieści się w podanym standardzie VESA. Do uchwytu bez problemu przymocujemy ekran w standardzie VESA: 75x75, 100x100, 200x100, 200x200, 400x200, 400x400.
W zestawie komplet śrub do montażu uchwytu do ściany oraz telewizora do uchwytu. Polska instrukcja montażu!
Specyfikacja techniczna:
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Telewizory Monitory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Liczba obsługiwanych monitorów | 1 |
| Przekątna ekranu (min.) | 13 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 60 '' |
| Standard VESA | 200 x 200 400 x 200 200 x 100 400 x 400 100 x 100 75 x 75 |
| Obciążenie (maks.) | 30 kg |
| Regulacja w pionie | 15 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 75 mm |
| Wysięg (maks.) | 400 mm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Metal |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Oznaczenia | |