MSI Zestaw Klawiatura + Mysz Vigor GK30 Combo biały
Symbol: S11-04US319-CLA
Dostępność: 30 szt.
Cena: 321.60
Cena: 321.60
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: S11-04US319-CLA
Dostępność: 30 szt.
Cena: 321.60
Cena: 321.60
Klawiatura + Mysz Vigor GK30 Combo
Przygotuj się na grę w dobrym stylu z zestawem VIGOR GK30 GAMING COMBO
GAMINGOWA KLAWIATURA VIGOR GK30:
GAMINGOWA MYSZ CLUTCH GM11 :
WYJĄTKOWE WRAŻENIA PODCZAS PISANIA NA KLAWIATURZE
PODKREŚL SWOJĄ STYLOWĄ NATURĘ
PODKREŚL SWOJĄ STYLOWĄ NATURĘ
KLAWIATURA ŁATWA DO WYCZYSZCZENIA
STÓJ TWARDO NA NOGACH, NAWET PODCZAS ZAŻARTEJ BITWY
ROZŚWIETL POLE BITWY
ŁATWE USTAWIANIE EFEKTÓW ŚWIETLNYCH
STYL, KTÓREGO NIE DA SIĘ ZDEFINIOWAĆ
SZYBKIE KLIKANIE Z WIELKĄ PRECYZJĄ
OBURĘCZNY DESIGN
| Informacje o produkcie | |
| Separator |
Klawiatura Mysz |
| Model |
Vigor GK30 Clutch GM11 |
| Rodzaj | Multimedialna |
| Zestaw z myszką | Tak |
| Połączenie | Przewodowe Przewodowe |
| Interfejs | USB USB |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Zasilanie | USB 5V USB 5V |
| Długość przewodu | 1.8 m 1.8 m |
| Kolor | Biały Biały |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Windows 10 Windows 8 Windows 7 |
| Wymiary |
438 x 157 x 38 mm 118 x 62 x 37mm |
| Waga | 1.042 kg 89 g |
| Oznaczenia | |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (min.) | 400 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 5000 dpi |
| Podświetlenie | Tak |