MSI Słuchawki przewodowe Immerse GH20
Symbol: S37-2101030-SV1
Dostępność: 0 szt.
Cena: 179.73
Cena: 179.73
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: S37-2101030-SV1
Dostępność: 0 szt.
Cena: 179.73
Cena: 179.73
Słuchawki przewodowe Immerse GH20 firmy MSI.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Czułość | 95 dB |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 245 g |
| Oznaczenia | |