MSI PRO DP80 A14G-004EU WIN11PRO/IC5-14400/16GB/512SSD/WF/BK
Symbol: PRO DP80 A14G-004EU
Dostępność: 4 szt.
Cena: 3545.83
Cena: 3545.83
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PRO DP80 A14G-004EU
Dostępność: 4 szt.
Cena: 3545.83
Cena: 3545.83
Komputer PRO DP80 A14G-004EU
| Informacje o produkcie | |
| Model |
PRO DP80 A14G-004EU |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Taktowanie procesora | 2.5 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.7 GHz |
| Generacja procesora | Czternasta |
| Liczba rdzeni | 10 |
| Liczba wątków | 16 |
| Cache L3 | 20 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Core i5-14400 |
| Intel vPro | Nie |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Intel HD Graphics |
| Porty wideo | 1 x VGA (15 pin D-Sub) 1 x DisplayPort |
| Interfejs sieciowy | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac/ax Bluetooth |
| Karta dźwiękowa |
|
| Napęd optyczny | DVD CD-RW |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Porty USB | 6 x USB 2.0 Type-A 1 x USB 3.0 Type-A 1 x USB Type-C |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x PS/2 Combo Klawiatura/Mysz 1 x Audio (Słuchawki / Line-out) 1 x Audio (Mikrofon) 1 x Audio (Line-in) 1 x Audio (Line-out) 1 x HDMI 2 x RJ-45 |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | Desktop |
| Wysokość | 330 mm |
| Szerokość | 95 mm |
| Głębokość | 296 mm |
| Waga | 4 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Copilot+ PC | Tak |
| Oznaczenia | |