MSI Obudowa MAG PANO 110R PZ WHITE ARGB FAN
Symbol: MAG PANO 110R PZ WHITE
Dostępność: 14 szt.
Cena: 356.54
Cena: 356.54
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MAG PANO 110R PZ WHITE
Dostępność: 14 szt.
Cena: 356.54
Cena: 356.54
Aby spełnić oczekiwania tych graczy, którzy chcą zaprezentować wnętrza swoich komputerów PC z podświetleniem ARGB, stworzono obudowy z serii MAG PANO 110R. Oferują one swoim użytkownikom panoramiczny panel boczny pozwalający na dokładne obejrzenie wnętrza komputera w zakresie aż 270 stopni. Dzięki temu zwiększono nie tylko estetykę, ale również przejrzystość konstrukcji.
MAG PANO 110R PZ / WHITE
| Informacje o produkcie | |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Format | Mini ITX Micro ATX ATX |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Podświetlenie obudowy | ARGB |
| Liczba miejsc montażowych | 7 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 4 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 4 |
| Zainstalowane wentylatory | 1 x 120 mm (tył) 3 x 120 mm (bok) |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 10 |
| Opcjonalne wentylatory | 3 x 120 mm (dół) 3 x 120 mm lub 2 x 140 mm (góra) 3 x 120 mm lub 2 x 140 mm (bok) 1 x 120 mm (tył) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 360 mm (góra) 1 x 120 mm (tył) 1 x 120 mm (góra) 1 x 280 mm (góra) 1 x 240 mm (góra) 1 x 140 mm (góra) |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon/słuchawki (combo) Sterowanie światłem 2 x USB 3.2 Gen1 1 x USB 3.1 Typ C Power |
| Maksymalna długość karty graficznej | 400 mm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 160 mm |
| Maksymalna długość zasilacza | 200 mm |
| Kompatybilny standard zasilacza | ATX |
| Kolor | Biały |
| Wymiary |
420 x 225 x 485 mm |
| Oznaczenia | |