MSI Mysz bezprzewodowa GM41 Clutch Lightweight
Symbol: S12-4300860-C54
Dostępność: 0 szt.
Cena: 393.94
Cena: 393.94
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: S12-4300860-C54
Dostępność: 0 szt.
Cena: 393.94
Cena: 393.94
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (min.) | 400 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 20000 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | USB Radio 2,4 GHz |
| Podświetlenie | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
130.1 x 67 x 38.3 mm |
| Waga | 74 g |
| Oznaczenia | |