MSI Mysz Forge GM100
Symbol: S12-0402310-HH9
Dostępność: 30 szt.
Cena: 67.02
Cena: 67.02
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: S12-0402310-HH9
Dostępność: 30 szt.
Cena: 67.02
Cena: 67.02
Forge GM100
| Informacje o produkcie | |
| Model |
Forge GM100 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 7 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (min.) | 1000 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 6400 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | RGB Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
120 x 60 x 40 mm |
| Waga | 108 g |
| Oznaczenia | |