MSI Monitor MAG 272UP QD-OLED X24/26.5/LED/Flat/QD-OLED/UHD/240Hz/Czarny
Symbol: MAG 272UP QD-OLED X24
Dostępność: 30 szt.
Cena: 3325.35
Cena: 3325.35
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MAG 272UP QD-OLED X24
Dostępność: 30 szt.
Cena: 3325.35
Cena: 3325.35
Panel QD-OLED czwartej generacji z niesamowitą jakością obrazu i szybkim czasem reakcji.
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
MAG 272UP QD-OLED X24 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 26.5'' |
| Typ matrycy | QD OLED |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 332.93 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 589.97 mm |
| Plamka matrycy | 0.153 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Czas reakcji | 0.03 ms |
| Jasność | 1000 nits |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 1 500 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 31.2 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 565.42 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 240 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type C) 1 x DisplayPort 2 x HDMI 1 x Audio out |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Nie |
| Swivel | Nie |
| Tilt | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 0.5 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 356.4 mm |
| Wysokość z podstawą | 532.03 mm |
| Szerokość | 610.31 mm |
| Głębokość | 69.15 mm |
| Głębokość z podstawą | 241.9 mm |
| Waga | 5.3 kg |
| Oznaczenia | |