MSI Monitor G32CQ5P 31.5 cala Zakrzywiony/WQHD/VA/170Hz
Symbol: G32CQ5P
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1038.46
Cena: 1038.46
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: G32CQ5P
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1038.46
Cena: 1038.46
Zobacz coś więcej, niż tylko grę
Monitory z serii G32CQ5P, to monitory, które wyposażone są w 31,5-calowe, zakrzywione (o promieniu krzywizny 1500R) ekrany VA o rozdzielczości WQHD (2560x1440), o 170-hercowej częstotliwości odświeżania, które charakteryzuje się 1-milisekundowym czasem reakcji GtG. Dzięki temu monitory z serii G32CQ5P są w stanie zapewnić swoim użytkownikom przewagę nad większością przeciwników w grze. Za sprawą wykorzystania technologii Adaptive Sync, monitory z linii G32CQ5P mogą synchronizować częstotliwość odświeżania ekranu z liczbą klatek obrazu, która generowana jest przez kartę graficzną. W ten sposób możesz cieszyć się ultrapłynną rozgrywką. Dodatkowo użytkownik może skorzystać z zalet podstawy, która pozwala na regulacje położenia ekranu w trzech płaszczyznach.
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
G32CQ5P |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 31.5'' |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 392.256 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 697.344 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 (QHD) |
| Zakrzywienie ekranu | 1500 R |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 170 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 90.9 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 251.1 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 170 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI 1 x DisplayPort |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 418 mm |
| Wysokość z podstawą | 556 mm |
| Szerokość | 710 mm |
| Głębokość | 103 mm |
| Głębokość z podstawą | 287 mm |
| Waga | 6.7 kg |
| Waga z podstawą | 9.2 kg |
| Oznaczenia | |