MSI Komputer All-in-One PRO AP272P 14M-495EU WIN11PRO/IC7-14700/16GB/1TB/UMA/27 cali
Symbol: PRO AP272P 14M-495EU
Dostępność: 0 szt.
Cena: 5369.62
Cena: 5369.62
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PRO AP272P 14M-495EU
Dostępność: 0 szt.
Cena: 5369.62
Cena: 5369.62
| Informacje o produkcie | |
| Model |
PRO AP272P 14M |
| Przekątna ekranu | 27'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Rodzina procesora | Intel Core i7 |
| Generacja procesora | Czternasta |
| Liczba rdzeni | 20 |
| Liczba wątków | 28 |
| Obsługa ECC | Tak |
| Taktowanie procesora | 2.1 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 5.4 GHz |
| Moc procesora | 65 W |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Core i7-14700 |
| Intel vPro | Nie |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 1 TB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Porty wideo | 1 x DisplayPort 1 x HDMI |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ax Bluetooth |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 2 x USB 2.0 Type-A 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 1 x USB 3.2 Type-A Gen 2 1 x USB 3.2 Type-C Gen 2 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Mikrofon) 1 x Audio (Line-out) 1 x RJ-45 |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Kamera internetowa | Tak |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | All-In-One |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Wysokość | 457.66 mm |
| Szerokość | 613.49 mm |
| Głębokość | 268 mm |
| Waga | 7 kg |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |