MSI Komputer All-in-One Modern AM242P 1MG-2005EU WIN11PRO/IC5-120U/16GB/500GB/UMA/Black/23.8''
Symbol: Modern AM242P 1MG-2005EU
Dostępność: 0 szt.
Cena: 3545.83
Cena: 3545.83
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Modern AM242P 1MG-2005EU
Dostępność: 0 szt.
Cena: 3545.83
Cena: 3545.83
Bądź swoim oknem na świat
Komputer All-in-One z serii MSI Modern nie jest już tylko funkcjonalnym produktem skupionym wyłącznie na spełnianiu wymagań użytkowników, ale jest odzwierciedleniem ducha rzemieślniczej doskonałości i nieskrępowanej swobody w podejściu do mody. Podobnie, seria Modern oferuje funkcje, które w pełni odpowiadają potrzebom użytkowników, a wygląd można zintegrować z różnymi środowiskami. Niezależnie od tego, gdzie jesteś, możesz zachować swój.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
Modern AM242P |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Pozostałe parametry wyświetlacza |
|
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Generacja procesora | Dwunasta |
| Liczba rdzeni | 10 |
| Liczba wątków | 12 |
| Obsługa ECC | Nie |
| Taktowanie procesora | 1.3 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.4 GHz |
| Moc procesora | 55 W |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Core i5-1235U |
| Intel vPro | Essentials |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 2 |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 500 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Porty wideo | 2 x HDMI |
| Interfejs sieciowy | Bluetooth Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 2 x USB 3.2 Type-A Gen 2 2 x USB 2.0 Type-A 2 x USB 3.2 Type-C Gen 2 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) 1 x RJ-45 |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Kamera internetowa | Tak |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | All-In-One |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Wysokość | 534.92 mm |
| Szerokość | 541.4 mm |
| Głębokość | 194.68 mm |
| Waga | 6.16 kg |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |