MSI Karta graficzna GeForce RTX 5070 Ti 16G GAMING TRIO OC GDDR7 256bit HDMI/3DP
Symbol: RTX 5070 Ti 16G GAMING TRIO OC
Dostępność: 0 szt.
Cena: 4499.13
Cena: 4499.13
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RTX 5070 Ti 16G GAMING TRIO OC
Dostępność: 0 szt.
Cena: 4499.13
Cena: 4499.13
| Informacje o produkcie | |
| Model |
G507T-16GTC |
| Złącze karty graf. | PCI-E 16x ver. 5.0 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Chipset | GeForce RTX 5070 Ti |
| Rodzaj pamięci | DDR7 |
| Szyna pamięci | 256-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 16 GB |
| Taktowanie rdzenia | 2580 MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 2572 MHz |
| Taktowanie pamięci | 28 Gbps |
| Rdzenie CUDA | 8960 |
| Porty wideo | 1 x HDMI 3 x DisplayPort |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Obsługiwane standardy | DirectX 12 Ultimate OpenGL 4.6 |
| Wymiary |
50 x 140 x 338 mm |
| Waga | 1.296 kg |
| Wersja | Box |
| Oznaczenia | |