MSI Karta graficzna GeForce RTX 5070 12G VENTUS 2X OC WHITE GDDR7 192bit
Symbol: RTX 5070 12G VENTUS 2X OC WHITE
Dostępność: 0 szt.
Cena: 3138.93
Cena: 3138.93
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RTX 5070 12G VENTUS 2X OC WHITE
Dostępność: 0 szt.
Cena: 3138.93
Cena: 3138.93
| Informacje o produkcie | |
| Model |
GeForce RTX 5070 |
| Złącze karty graf. | PCI-E 16x ver. 5.0 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Chipset | GeForce RTX 5070 |
| Rodzaj pamięci | DDR7 |
| Szyna pamięci | 192-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 12 GB |
| Taktowanie rdzenia | 2557 MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 2542 MHz |
| Taktowanie pamięci | 28 Gbps |
| Rdzenie CUDA | 6144 |
| Porty wideo | 3 x DisplayPort 1 x HDMI |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Obsługiwane standardy | DirectX 12 Ultimate OpenGL 4.6 |
| Wymiary |
50 x 126 x 236 mm |
| Wersja | Box |
| Oznaczenia | |