MSI Karta graficzna GeForce GT 1030 OC 2GB DDR4 64BIT HDMI/DP
Symbol: GeForce GT 1030 2GHD4 LP OC
Dostępność: 1 szt.
Cena: 397.97
Cena: 397.97
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GeForce GT 1030 2GHD4 LP OC
Dostępność: 1 szt.
Cena: 397.97
Cena: 397.97
GeForce GT 1030 2GB OC DDR4 64BIT HDMI/DP
Przyspiesz cały proces obsługi komputera dzięki szybkiej, wydajnej karcie graficznej NVIDIA GeForce GT 1030. Hazard. Edycja wideo i obrazu HD. Wielokrotnie nagradzana architektura NVIDIA Pascal , potężny silnik graficzny i najnowocześniejsze technologie GT 1030 zapewniają wyższą wydajność, niezbędną do obsługi najbardziej wymagających aplikacji komputerowych.
| Informacje o produkcie | |
| Oznaczenia | |
| Model |
GeForce GT 1030 |
| Złącze karty graf. | PCI-E 16x ver. 3.0 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Chipset | GeForce GT 1030 |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Szyna pamięci | 64-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 2 GB |
| Taktowanie rdzenia | 1189 MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 1430 MHz |
| Taktowanie pamięci | 2100 MHz |
| Rdzenie CUDA | 384 |
| Porty wideo | 1 x DisplayPort 1 x HDMI |
| Chłodzenie | Pasywne |
| Obsługiwane standardy | DirectX 12 OpenGL 4.5 |
| Wymiary |
150 x 69 x 38 mm |
| Wersja | Box |
| Unboxing | |