MODECOM Słuchawki nauszne z mikrofonem VOLCANO MC-849 SHIELD 2
Symbol: S-MC-849-SHIELD2
Dostępność: 9 szt.
Cena: 103.01
Cena: 103.01
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: S-MC-849-SHIELD2
Dostępność: 9 szt.
Cena: 103.01
Cena: 103.01
Słuchawki MODECOM Volcano SHIELD 2 to jeden z kilku modeli słuchawek serii Volcano Gaming dedykowanej graczom. Stworzone dla maksymalnego komfortu użytkowania przy wielogodzinnej zabawie podczas wszelakich przygód w grach komputerowych. Lekkie i przyjemne w użytkowaniu nie męczą uszu, a zastosowane 50 milimetrowe przetworniki potęgują przyjemność ze słuchania muzyki i odgłosów wirtualnego świata. Dzięki MODECOM Volcano SHIELD 2 Twój zmysł słuchu zostanie wypełniony szczegółami płynącymi z multimedialnej rozrywki.
Wygodna konstrukcja
Słuchawki zaprojektowane zostały dla uzyskania maksymalnego komfortu użytkowania.
Dźwięk stereo
Dźwięk jest wyraźny i czysty, 50 milimetrowe przetworniki maksymalizują przyjemne doznania płynące z gier komputerowych
Jakość wykonania
Miękkie i przyjemne w dotyku materiały pozwalają korzystać ze słuchawek przez wiele godzin bez uczucia zmęczenia.
Pilot na przewodzie
Pilot sterowania głośnością dźwięku umieszczony jest na długim 2,2 metrowym przewodzie w oplocie.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB 2 x 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Mono |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 16 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 117 dB |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Długość przewodu | 2.2 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 430 g |
| Oznaczenia | |