MODECOM MC-1001HF CZARNE BEZPRZEWODOWE SŁUCHAWKI NAGŁOWNE Z MIKROFONEM
Symbol: S-MC-1001HF
Dostępność: 10 szt.
Cena: 309.25
Cena: 309.25
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: S-MC-1001HF
Dostępność: 10 szt.
Cena: 309.25
Cena: 309.25
BEZPRZEWODOWE SŁUCHAWKI BLUETOOTH MC-1001HF
Wybór słuchawek to świadome poszukiwanie osobistego odbioru dźwięku. Jakość dźwięku jaki wydobywa się ze słuchawek MODECOM MC-1001 HF ucieszy każdego fana muzyki. Konstrukcja słuchawek jest wygodna i praktyczna – miękkie nauszniki, niewielka waga oraz możliwość ich złożenia w pokrowcu to tylko część nieocenionych argumentów przy ich użytkowaniu. Szukając bezprzewodowych słuchawek z funkcją Active Noise Cancelling (tłumienie dźwięków z otoczenia zewnętrznego) naturalnym wyborem są słuchawki MODECOM MC-1001 HF.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Muzyka Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Tłumienie dźwięków z otoczenia Redukcja szumów |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | microUSB |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) A2DP (Transmisja stereo) |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 105 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Kolor | Czarny |
| Pozostałe parametry |
Maksymalny czas pracy: 16 h |