LogiLink Uchwyt na monitor, 17-32 cale, max 9kg
Symbol: BP0170
Dostępność: 2 szt.
Cena: 86.13
Cena: 86.13
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BP0170
Dostępność: 2 szt.
Cena: 86.13
Cena: 86.13
Przymocuj swoje telewizory i monitory komputerowe bezpośrednio do biurka. W ten sposób możesz korzystać z ekranów z pełną swobodą ruchu oraz pochylenia, obrotu lub rotacji zgodnie z własnymi preferencjami.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Liczba obsługiwanych monitorów | 1 |
| Przekątna ekranu (min.) | 17 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 32 '' |
| Standard VESA | 100 x 100 75 x 75 |
| Obciążenie (maks.) | 9 kg |
| Regulacja w pionie | 45 ° |
| Regulacja w poziomie | 180 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (maks.) | 200 mm |
| Obrót | 90 ° |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Organizacja kabli | Tak |
| Materiał | Stal |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 2.39 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |