LogiLink Uchwyt na monitor 13-32 cale i notebook/tablet
Symbol: BP0175
Dostępność: 3 szt.
Cena: 189.09
Cena: 189.09
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BP0175
Dostępność: 3 szt.
Cena: 189.09
Cena: 189.09
Doświadcz zwiększonej produktywności, łatwo przełączając się między różnymi aplikacjami i projektami. Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą, studentem czy twórcą, ten podwójny uchwyt zapewnia elastyczność dostosowywania przestrzeni roboczej do swoich specyficznych potrzeb. Regulowane ramiona i solidna konstrukcja tego uchwytu zapewniają bezpieczne i stabilne mocowanie zarówno monitora, jak i tabletu/notebooka.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Monitory Laptop |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Liczba obsługiwanych monitorów | 1 |
| Przekątna ekranu (min.) | 17 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 32 '' |
| Standard VESA | 100 x 100 75 x 75 |
| Obciążenie (maks.) | 13 kg |
| Regulacja w pionie | 45 ° |
| Regulacja w poziomie | 180 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (maks.) | 376 mm |
| Obrót | 90 ° |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Organizacja kabli | Tak |
| Materiał | Stal |
| Akcesoria w zestawie |
Akcesoria montażowe |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 4.86 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |