LogiLink Uchwyt na 3 monitory,17 -27 cali, ramie 380mm,3x7kg
Symbol: BP0107
Dostępność: 2 szt.
Cena: 289.89
Cena: 289.89
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BP0107
Dostępność: 2 szt.
Cena: 289.89
Cena: 289.89
Przymocuj swoje telewizory i monitory komputerowe bezpośrednio do biurka. W ten sposób możesz korzystać z ekranów z pełną swobodą ruchu, a także przechylać, obracać i obracać je według własnych upodobań. Specjalną cechą tego uchwytu jest możliwość wydłużenia ramion do maksymalnie 640 mm, co pozwala na indywidualne dostosowanie długości.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Liczba obsługiwanych monitorów | 3 |
| Przekątna ekranu (min.) | 17 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 27 '' |
| Standard VESA | 75 x 75 100 x 100 |
| Obciążenie (maks.) | 21 kg |
| Regulacja w pionie | 25 ° |
| Regulacja w poziomie | 360 ° |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Wysięg (maks.) | 380 mm |
| Obrót | 90 ° |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Organizacja kabli | Tak |
| Materiał | Stal |
| Akcesoria w zestawie |
Akcesoria montażowe |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 5.78 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Video | |
| Oznaczenia | |