LogiLink Uchwyt do monitora, VESA ,17-49 cali, max. 20kg
Symbol: BP0168
Dostępność: 2 szt.
Cena: 378.65
Cena: 378.65
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BP0168
Dostępność: 2 szt.
Cena: 378.65
Cena: 378.65
Przymocuj telewizor i monitory komputerowe bezpośrednio do biurka. W ten sposób możesz używać ekranu z pełną swobodą ruchu i pochylać, obracać lub rotować je, jak chcesz. BP0168 posiada także wbudowany ogranicznik obrotów 180° zapobiegający uderzeniom monitora o pobliskie ściany. Uchwyt LogiLink jest odpowiedni do płaskich i zakrzywionych monitorów, zapewniając nowy wymiar komfortu wzrokowego.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Liczba obsługiwanych monitorów | 1 |
| Przekątna ekranu (min.) | 17 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 49 '' |
| Standard VESA | 100 x 100 75 x 75 |
| Obciążenie (maks.) | 20 kg |
| Regulacja w pionie | 50 ° |
| Regulacja w poziomie | 180 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (maks.) | 473 mm |
| Obrót | 90 ° |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Organizacja kabli | Tak |
| Materiał | Stal |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 3.6 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |