LogiLink Uchwyt do monitora 17-32 cale, stalowy, maks. 12kg
Symbol: BP0105
Dostępność: 3 szt.
Cena: 166.57
Cena: 166.57
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BP0105
Dostępność: 3 szt.
Cena: 166.57
Cena: 166.57
Przymocuj swój telewizor i monitory komputerowe bezpośrednio do biurka. Dzięki temu możesz swobodnie ustawiać ekrany pod preferowane kąty nachylenia, obracać je lub przechylać. Łatwe zarządzanie kablami sprawia, że wszystko jest uporządkowane i schludne. Ramię można wydłużyć do maksymalnej długości 380 mm, co pozwala na indywidualne dostosowanie.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Liczba obsługiwanych monitorów | 1 |
| Przekątna ekranu (min.) | 17 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 32 '' |
| Standard VESA | 100 x 100 75 x 75 |
| Obciążenie (maks.) | 12 kg |
| Regulacja w pionie | 35 ° |
| Regulacja w poziomie | 360 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (maks.) | 380 mm |
| Obrót | 90 ° |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Organizacja kabli | Tak |
| Materiał | Stal |
| Akcesoria w zestawie |
Akcesoria montażowe |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 3.4 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Video | |
| Oznaczenia | |