LogiLink Słuchawki z mikrofonem, BT6.0, ANC, kremowe
Symbol: BT0071C
Dostępność: 2 szt.
Cena: 146.26
Cena: 146.26
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BT0071C
Dostępność: 2 szt.
Cena: 146.26
Cena: 146.26
Słuchawki LogiLink BT0071C to bezprzewodowe słuchawki z aktywną redukcją szumów (ANC) oraz wbudowanym mikrofonem. Posiadają wielofunkcyjne sterowanie oraz regulowany pałąk, co zapewnia idealne dopasowanie. Miękkie nauszniki z pamięcią kształtu dostarczają wyjątkowy komfort noszenia. Bateria Li-Polymer o pojemności 600 mAh umożliwia do 15 godzin pracy przy włączonym ANC i Bluetooth.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Telewizja Pozostałe Muzyka Gaming Nawigacja Telefonia internetowa Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Bluetooth | 6.0 |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Aktywna redukcja szumów (ANC) Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) A2DP (Transmisja stereo) |
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 115 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Zasięg | 10 m |
| Pojemność baterii | 600 mAh |
| Czas rozmów (maks.) | 40 h |
| Materiał nauszników | Pianka |
| Klasa szczelności | Brak |
| Kolor | Kremowy |
| Wymiary |
|
| Waga | 0.25 kg |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |