LogiLink Klawiatura bezprzewodowa numeryczna, 18 klawiszy, 2.4GHz
Symbol: ID0173
Dostępność: 0 szt.
Cena: 56.03
Cena: 56.03
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ID0173
Dostępność: 0 szt.
Cena: 56.03
Cena: 56.03
Brakuje klawiatury numerycznej na klawiaturze notebooka? Dodatkowa klawiatura numeryczna USB od LogiLink jest łatwa do połączenia i umożliwia korzystanie z cyfr i funkcji, takich jak standardowa klawiatura ze zintegrowaną klawiaturą numeryczną. Dzięki technologii FSK o częstotliwości 2,4 GHz można to zrobić bez użycia kabli, dzięki czemu nie musisz się martwić plątaniną kabli.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
ID0173 |
| Rodzaj | Numeryczna |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | USB Radio 2,4 GHz |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Zasięg | 10 m |
| Kolor | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Wymiary |
89.2 x 128.5 x 27.5 mm |
| Waga | 130 g |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |