Lexar Pamięć DDR5 THOR 16GB(2*8GB)/6000 CL38 czarna
Symbol: LD5U08G60C380V-RGD
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1102.42
Cena: 1102.42
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: LD5U08G60C380V-RGD
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1102.42
Cena: 1102.42
DDR5 THOR
Pamięć desktopowa DDR5 Lexar THOR 2. generacji oferuje wydajność DDR5 w uproszczonej, solidnej konstrukcji, wyposażonej w aluminiowy radiator, który zmniejsza temperatury podczas podkręcania. Jest kompatybilna z większością płyt głównych DDR5, obsługuje Intel XMP 3.0 oraz AMD EXPO, a także oferuje on-die ECC dla zwiększonej stabilności i efektywności energetycznej.
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Całkowita pojemność pamięci | 16 GB |
| Częstotliwość szyny pamięci | 6000 MHz |
| Liczba pamięci w zestawie | 2 |
| CAS Latency | CL38 |
| Obsługa ECC | On-die ECC |
| Radiator | Tak |
| Wymiary |
7 x 39 x 126 mm |
| Waga | 132 g |
| Oznaczenia | |