Lexar Pamięć DDR4 32GB(1*32GB)/3200 CL22
Symbol: LD4AU032G-B3200GSST
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1153.68
Cena: 1153.68
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: LD4AU032G-B3200GSST
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1153.68
Cena: 1153.68
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Całkowita pojemność pamięci | 32 GB |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Liczba pamięci w zestawie | 1 |
| CAS Latency | CL22 |
| Obsługa ECC | Nie |
| Radiator | Nie |
| Wymiary |
1.5 x 31.25 x 133.35 mm |
| Waga | 18.3 g |
| Oznaczenia | |