Lexar Pamięć DDR4 16GB(1*16GB)/3200 CL22
Symbol: LD4AU016G-B3200GSST
Dostępność: 30 szt.
Cena: 627.22
Cena: 627.22
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: LD4AU016G-B3200GSST
Dostępność: 30 szt.
Cena: 627.22
Cena: 627.22
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Całkowita pojemność pamięci | 16 GB |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Liczba pamięci w zestawie | 1 |
| CAS Latency | CL22 |
| Obsługa ECC | Nie |
| Radiator | Nie |
| Wymiary |
1,5 x 31,25 x 133,35 mm |
| Waga | 18.3 g |
| Oznaczenia | |