Lenovo Zestaw słuchawkowy przewodowy VoIP Teams 4XD1M45626
Symbol: 4XD1M45626
Dostępność: 0 szt.
Cena: 282.18
Cena: 282.18
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 4XD1M45626
Dostępność: 0 szt.
Cena: 282.18
Cena: 282.18
Ciesz się bezproblemową obsługą i skoncentruj się na wirtualnych spotkaniach dzięki przewodowemu zestawowi słuchawkowemu VoIP Lenovo. Zaprojektowany z myślą o hybrydowym miejscu pracy, ten zestaw słuchawkowy jest wyposażony w technologie EPOS BrainAdapt i ActiveGard, które zmniejszają zmęczenie i chronią słuch. Ponadto, dzięki dwóm oferowanym wariantom: jednej z certyfikatem Microsoft Teams i drugiej przeznaczonej dla Zoom i innych platform UC masz gwarancję, że znajdziesz rozwiązanie, które spełni Twoje potrzeby.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Call center Telefonia internetowa Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Brak |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 86 dB |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 137 g |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry |
Obsługiwany system operacyjny:
|
| Oznaczenia | |