Lenovo Zestaw słuchawkowy przewodowy VoIP 5000 4XD1R88995
Symbol: 4XD1R88995
Dostępność: 30 szt.
Cena: 207.78
Cena: 207.78
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 4XD1R88995
Dostępność: 30 szt.
Cena: 207.78
Cena: 207.78
Przewodowy zestaw słuchawkowy Lenovo Wired VoIP Headset 5000 to profesjonalny, certyfikowany przez Microsoft Teams zestaw słuchawkowy, zaprojektowany z myślą o środowisku pracy. Wtyczka USB-C oraz dołączony adapter USB-A zapewniają kompatybilność typu plug-and-play z różnymi urządzeniami. Zestaw jest lekki, przenośny i wygodny do całodziennego użytkowania. Dzięki redukcji hałasu wspomaganej przez sztuczną inteligencję (AI) w oprogramowaniu LADM, słuchawki zapewniają doskonałą jakość dźwięku w hałaśliwym otoczeniu sprawiając, że zawsze będziesz wyraźnie słyszany.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Call center Muzyka Telefonia internetowa Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB Brak |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 116 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Długość przewodu | 1.9 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 144 g |
| Oznaczenia | |