Lenovo Zestaw słuchawkowy Lenovo Wired ANC Gen 2 Teams 4XD1M45627
Symbol: 4XD1M45627
Dostępność: 0 szt.
Cena: 573.86
Cena: 573.86
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 4XD1M45627
Dostępność: 0 szt.
Cena: 573.86
Cena: 573.86
Przewodowy zestaw słuchawkowy Lenovo ANC Gen 2 (Teams)
Zaprojektowany z myślą o współczesnych hybrydowych miejscach pracy, zestaw słuchawkowy Lenovo Wired ANC Gen 2 łączy w sobie moc aktywnej redukcji szumów z technologiami EPOS BrainAdapt i ActiveGard, zapewniając niezrównaną wydajność.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Call center Muzyka Telefonia internetowa Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 2 x USB |
| Impedancja | 2200 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 86 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Długość przewodu | 1.7 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 148 g |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |