Lenovo Stacja robocza ThinkStation P3 Tower G2 30HT001JPB W11Pro Ultra 7265/32GB/1TB/INT/vPro/1YR Premier Support + 3YR OS
Symbol: 30HT001JPB
Dostępność: 7 szt.
Cena: 7781.76
Cena: 7781.76
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 30HT001JPB
Dostępność: 7 szt.
Cena: 7781.76
Cena: 7781.76
ThinkStation P3 Tower Gen 2
| Informacje o produkcie | |
| Model |
ThinkStation P3 Tower Gen 2 |
| Rodzina procesora | Intel Core Ultra 7 (Copilot dla ver 2XXV) |
| Taktowanie procesora | 2.4 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 5.3 GHz |
| Seria procesora | Seria druga |
| Liczba rdzeni | 20 |
| Liczba wątków | 20 |
| Obsługa ECC | Nie |
| Moc procesora | 65 W |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Core Ultra 7 265 |
| Zainstalowana pamięć RAM | 32 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 256 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 1 TB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Intel Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Porty wideo | 1 x HDMI 2 x DisplayPort |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Porty USB | 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1 2 x USB 2.0 Type-A 2 x USB 3.2 Type-A Gen 2 1 x USB 3.2 Type-C Gen 2x2 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Line-out) 1 x RJ-45 1 x Audio (Combo) 1 x Audio (Mikrofon) |
| Moc zasilacza | 500 W |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | Tower |
| Wysokość | 415 mm |
| Szerokość | 180 mm |
| Głębokość | 370 mm |
| Waga | 14.38 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Informacje o gwarancji |
3 lata Onsite |
| Data Act | Lenovo - RNLNV%, RULNV%, RTLNV%, RDLNV%, TNLNV%, TCLNV% |
| Oznaczenia | |