Lenovo Stacja robocza ThinkStation P3 TWR 30GS00C6PB W11Pro i9-14900K/2x32GB/2TB/INT/3YRS OS
Symbol: 30GS00C6PB
Dostępność: 0 szt.
Cena: 10004.61
Cena: 10004.61
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 30GS00C6PB
Dostępność: 0 szt.
Cena: 10004.61
Cena: 10004.61
| Informacje o produkcie | |
| TCO Certified | Tak |
| Model |
ThinkStation P3 Tower |
| Rodzina procesora | Intel Core i9 |
| Taktowanie (Boost) | 6 GHz |
| Generacja procesora | Czternasta |
| Obsługa ECC | Nie |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Core i9-14900K |
| Zainstalowana pamięć RAM | 64 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 128 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 2 TB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Porty wideo | 2 x DisplayPort 1 x HDMI |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Porty USB | 2 x USB 3.2 Type-A Gen 2 1 x USB 3.2 Type-C Gen 2 6 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Mikrofon) 1 x Audio (Combo) 1 x Audio (Line-out) 1 x RJ-45 |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x PCIe 3.0 x 1 2 x PCIe 4.0 x 16 |
| Moc zasilacza | 750 W |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | Tower |
| Wysokość | 415 mm |
| Szerokość | 180 mm |
| Głębokość | 370 mm |
| Waga | 13.61 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |
| Data Act | Lenovo - RNLNV%, RULNV%, RTLNV%, RDLNV%, TNLNV%, TCLNV% |