Lenovo Stacja robocza ThinkStation P2 Tower G2 30JQ00A7PB W11Pro Ultra 7265K/32GB/1TB/RTX PRO 2000 16GB + INT/vPro/3YRS OS
Symbol: 30JQ00A7PB
Dostępność: 20 szt.
Cena: 13338.86
Cena: 13338.86
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 30JQ00A7PB
Dostępność: 20 szt.
Cena: 13338.86
Cena: 13338.86
| Informacje o produkcie | |
| TCO Certified | Tak |
| Model |
ThinkStation P2 Tower Gen 2 |
| Rodzina procesora | Intel Core Ultra 7 (Copilot dla ver 2XXV) |
| Taktowanie (Boost) | 5.5 GHz |
| Moc procesora | 125 W |
| Obsługa ECC | Nie |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Core Ultra 7 265K |
| Wielkość pamięci VRAM | 16 GB |
| Zainstalowana pamięć RAM | 32 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 128 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 1 TB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | NVIDIA RTX Pro 2000 Intel Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Porty wideo | 2 x DisplayPort 1 x HDMI |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Karta dźwiękowa |
High Definition (HD) Audio, Realtek ALC623-CG codec |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Porty USB | 2 x USB 2.0 Type-A 2 x USB 3.2 Type-A Gen 2 1 x USB 3.2 Type-C Gen 2x2 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) 1 x Audio (Line-out) 1 x RJ-45 1 x Audio (Mikrofon) |
| Moc zasilacza | 750 W |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | Tower |
| Wysokość | 376 mm |
| Szerokość | 170 mm |
| Głębokość | 315.35 mm |
| Waga | 9.67 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Informacje o gwarancji |
3 lata |
| Data Act | Lenovo - CGLNV%, DZLNV%, NBLNV%, NSLNV%, RRLNV%, RSLNV%, SCLNV% |
| Oznaczenia | |