Lenovo Stacja Robocza ThinkStation P3 TINY 30K5001PPB W11Pro Ultra 7 265/32GB/1TB/INT + RTX A400 4GB/3YRS OS + 1YR Premier
Symbol: 30K5001PPB
Dostępność: 0 szt.
Cena: 8306.70
Cena: 8306.70
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 30K5001PPB
Dostępność: 0 szt.
Cena: 8306.70
Cena: 8306.70
| Informacje o produkcie | |
| TCO Certified | Tak |
| Model |
ThinkStation P3 Tiny |
| Rodzina procesora | Intel Core Ultra 7 (Copilot dla ver 2XXV) |
| Taktowanie procesora | 2.4 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 5.3 GHz |
| Moc procesora | 65 W |
| Obsługa ECC | Nie |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Core Ultra 7 265 |
| Zainstalowana pamięć RAM | 32 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 128 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 1 TB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Nvidia RTX A400 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Wielkość pamięci VRAM | 4 GB |
| Porty wideo karty graficznej | 4 x mini DisplayPort |
| Porty wideo | 1 x DisplayPort 1 x HDMI |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Karta dźwiękowa |
Dźwięk w jakości High Definition (HD) Audio, kodek Realtek ALC233VB |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 1 x USB 3.2 Type-A Gen 1 1 x USB 3.2 Type-C Gen 2x2 5 x USB 3.2 Type-A Gen 2 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) 1 x RJ-45 |
| Moc zasilacza | 330 W |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | Tiny |
| Wysokość | 37 mm |
| Szerokość | 179 mm |
| Głębokość | 182.9 mm |
| Waga | 1.4 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |
| Data Act | Lenovo - RNLNV%, RULNV%, RTLNV%, RDLNV%, TNLNV%, TCLNV% |