Lenovo Słuchawki nauszne bluetooth HD800 Złote
Symbol: HD800GOL
Dostępność: 4 szt.
Cena: 178.40
Cena: 178.40
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: HD800GOL
Dostępność: 4 szt.
Cena: 178.40
Cena: 178.40
Lenovo Słuchawki HD800
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Muzyka Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Hands-free |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia Regulacja głośności |
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Czułość | 105 dB |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Kolor | Złoty |
| Waga | 521 g |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |