Lenovo Słuchawki douszne przewodowe USB-C 4XD1J77351
Symbol: 4XD1J77351
Dostępność: 0 szt.
Cena: 83.99
Cena: 83.99
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 4XD1J77351
Dostępność: 0 szt.
Cena: 83.99
Cena: 83.99
Słuchawki douszne przewodowe USB-C 4XD1J77351
Przewodowe słuchawki douszne Lenovo USB-C zapewniają to, co najlepsze, dzięki cyfrowej technologii audio. W połączeniu z wysokiej jakości przetwornikami głośnikowymi 9 mm i wbudowanym mikrofonem klasy korporacyjnej stanowią idealne rozwiązanie dla zapracowanych profesjonalistów, którzy potrzebują wyjątkowych wrażeń dźwiękowych, których mogą używać w dowolnym miejscu i na dowolnym urządzeniu USB-C.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa Muzyka Telefonia internetowa |
| Konstrukcja | Douszne |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 100 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 110 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
25 x 56 x 122 mm |
| Oznaczenia | |