Lenovo Słuchawki bezprzewodowe ThinkPad Dual-Mode Wireless ANC Foldable 8550 4XD1T60925
Symbol: 4XD1T60925
Dostępność: 30 szt.
Cena: 956.37
Cena: 956.37
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 4XD1T60925
Dostępność: 30 szt.
Cena: 956.37
Cena: 956.37
Certyfikowany przez Microsoft Teams do pracy w otwartych biurach, zestaw słuchawkowy ThinkPad Dual-Mode Wireless ANC Foldable Headset 8550 (Aura Edition) na nowo definiuje najlepszy w swojej klasie przenośny headset do pracy hybrydowej, oferując składaną, lekką konstrukcję, którą łatwo zabrać ze sobą wszędzie. Adaptacyjna hybrydowa redukcja hałasu ANC oraz ENC wspierane przez AI skutecznie eliminują rozpraszacze, zapewniając krystalicznie czyste rozmowy i immersyjny dźwięk, co pozwala na lepsze skupienie. Technologia dźwięku od Bose dostarcza profesjonalnie dostrojone brzmienie zarówno do rozmów, jak i muzyki. Łącz się jednym dotknięciem lub przez odbiornik Bluetooth - praca w ruchu nigdy nie była tak płynna i wygodna.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Muzyka Telefonia internetowa Call center Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth Odbiornik USB |
| Bluetooth | 5.3 |
| Zgodność | Microsoft Teams |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Aktywna redukcja szumów (ANC) Wyciszenie mikrofonu Regulacja głośności Odbieranie/Wyciszanie połączenia Ponowne wybieranie |
| Impedancja | 16 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 120 dB |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Zasięg | 30 m |
| Pojemność baterii | 640 mAh |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 51 h |
| Czas ładowania | 2 h |
| Kolor | Szary |
| Waga | 153 g |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |