Lenovo Słuchawki bezprzewodowe TWS Earbuds X9 Edition 4XD1R31390
Symbol: 4XD1R31390
Dostępność: 30 szt.
Cena: 343.88
Cena: 343.88
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 4XD1R31390
Dostępność: 30 szt.
Cena: 343.88
Cena: 343.88
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa Muzyka |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Hands-free Redukcja szumów |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Bluetooth | 5.3 |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Impedancja | 16 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Mikrofon | Tak |
| Zasięg | 10 m |
| Pojemność baterii | 40 mAh |
| Czas ładowania | 1.5 h |
| Kolor | Inne |
| Waga | 47 g |
| Oznaczenia | |